מי אנחנו?

אנחנו DUCK YOU ואנחנו רשת הברווזים הראשונה בישראל!
כן כן, אנחנו ממש אוהבים ברווזים. 


התחלנו את המסע שלנו אי שם באמצע שנת 2018 לאחר שהבנו שהברווזים תמיד מעלים חיוך על הפנים וזה בכלל לא משנה אם מדובר במתנה למישהו אהוב, בקישוט למשרד, ברצון לפנק את התינוקות שלנו או סתם בתשומת לב.

WHO  RUN  THE  WORLD? 

DUCKS!

1.png

רועי סמוגורה

בעלים - שותף

רועי, המתגורר כיום בעכו, פגש לראשונה את עולם הברווזים בביקורו ביוון כשנכנס לחנות שכולה ברווזים. מהרגע הראשון נדלק ואפשר לומר - התאהב. מאז, עשה הכל כדי להביא לארץ את הברווזים האהובים. מי שבסביבתו מייד "מתברווז". הוא המוח, הכוח והרוח מאחורי המיזם.

roi.png

 054.434.1005

טל סגל

בעלים - שותף

טל , שהוא ורועי חברים עוד מלפני שהיו בגודל של ברווזים, הוקסם מהרעיון הנהדר ומהעיר המדהימה עכו ומיד הצטרף. הוא הבין את הפוטנציאל המטורף כאשר ראה את החיוך על פניו של הבן שלו בעת שהביא לו בכל פעם ברווז אחר לאמבטיה. "יש כאן משהו שגורם לאנשים שמחה - דבר הכרחי בימינו" אמר והוסיף "כל בית צריך ברווז." 

tal.png

052.867.4570

מיכל כץ

מנהלת חנות

מיכל, בת זוגו של רועי, התאהבה ברעיון מהרגע הראשון. לאט לאט כל הבית התחיל להתמלא בסוגים שונים של הברווזים עד שהיא הגיעה למסקנה - שהיא חייב להיות מנהלת חנות הקונספט הראשונה שלנו - בלב העיר העתיקה של עכו. אם תפגשו בה בחנות, מיד יעלה בכם חיוך.

michal.png

050.488.4788

עדי שרף סגל

מעצבת ראשית

עדי, בת זוגו של טל, תחילה לא הבינה על מה המהומה. אבל כשמדובר בעדי, אם זה מצטלם יפה, זה נראה יפה, זה נשמע יפה וזה קשור לעיצוב, היא בפנים. עדי אחראית על קולקציות מתחלפות, על הנראות הכללית ועל חלונות הראווה. בקיצור ברווזה מעצבת. 

adi.png

054.282.8831

דותן פריד

מנהל החנות בתל אביב

דותן פריד, הברווז התל אביבי, הצטרף כשותף עם יתר הברווזים לניהול החנות. המנטרה שלו היא - אם זה נראה כמו ברווז, נשמע כמו ברווז ומרגיש כמו ברווז, אז זה צריך להיות בתל אביב.

team_dotan.png

052-881-5842